O NAS

Interart to jedyny producent w Polsce, który zaprojektował produkt uniwersalny, stanowiący doskonałą propozycję dla wszystkich, którzy nie tylko troszczą się o aspekt wizualny swoich pojazdów, ale także mają świadomość, jak dużą rolę pełni ten z pozoru niewielki szczegół w ogólnej eksploatacji.

Idealnie  dopasowany dekielek, który Interart oferuje w szerokiej gamie rozmiarów, skrupulatnie zabezpieczy Twoje koła przed szkodliwym działaniem czynników atmosferycznych,takich jak deszcz czy śnieg, a także substancji, jak piach i sól.

Interart stworzył dla Ciebie produkt uniwersalny, wykonany ze stali nierdzewnej i plastiku, cechujący się  szczególną trwałością. W odróżnieniu od innych obecnych na rynku, dekielki do alufelg firmy Interart są produktem wielokrotnego użytku.

Dzięki specjalnie wyprofilowanym uchwytom, wykonanym ze stali nierdzewnej, Interart gwarantuje możliwość wielokrotnej instalacji, przy utrzymaniu niskiego ryzyka zniszczenia, które występuje w  przypadku alternatywy, wykonanej z plastiku.

Jeśli szukasz zaślepki, za sprawą której zasłonisz nieestetyczny otwór w alufelgach Twojego auta, doskonale trafiłeś. Dekielki wykonane z aluminium pozwalają zaślepić otwory większości modeli felg aluminiowych.

Mocowane są na czterech uchwytach, których konstrukcja pozwala na regulowanie do 5 mm, zapewniając  doskonałe osadzenie produktu.

W naszym sklepie znajdziesz produkty dostępne w różnych rozmiarach : od 48 mm do 75 mm.

Wykorzystanie materiałów wysokiej jakości, w połączeniu z innowacyjną technologią, pozwoliły na stworzenie bezkonkurencyjnej oferty.

Zaślepki, kołpaczki, nakładki, kapsle – wszystkie te nazwy stosowane zamiennie mają wspólny mianownik, wskazując na produkt, który posłuży Ci do zasłonięcia otworu w Twoich alufelgach i przy niewielkim nakładzie finansowym poprawi wygląd Twojego auta oraz zabezpieczy je przed szkodliwym działaniem czynników zewnętrznych.

Złóż zamówienie on-line